Комунальне некомерційне підприємство «Дніпрорудненська багатопрофільна лікарня» Дніпрорудненської міської ради Васильківського району Запорізької області

До юридичної компанії Billion звернулися представники Дніпрорудненської багатопрофільноіх лікарні. Заклад потребував швидкого і успішного отримання ліцензії на медичну практику.

В результаті аналізу компанії

Представники установи повідомили, що не впевнені в повній відповідності багатопрофільної лікарні ліцензійним умовам, встановленим законодавством України та нормами Міністерства охорони здоров’я.

В штаті установи працюють юристи, але їх компетенція не поширюється на знання тонкощів процедури ліцензування. Ми вивчили документацію лікарні і проаналізували умови, враховуючи матеріально-технічне забезпечення і штат фахівців. За результатами розробили стратегію подальших дій.

Що було зроблено

В рамках підготовки до ліцензування комунальної медичної установи юристи компанії Billion:

  • надали розширені індивідуальні консультації по організації процесів і забезпечення відповідності ліцензійним вимогам;
  • сформували повний пакет документів. Всі папери були проаналізовані, відкориговані або розроблені фахівцями повністю відповідали вимогам ліцензування;
  • подали заяву і пакет документів в ліцензійної комісії міністерства охорони здоров’я України.

Результат

Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України на здійснення медичної практики отримана з першої спроби. «Дніпрорудненська багатопрофільна лікарня» Дніпрорудненської міської ради Васильківського району Запорізької області працює в рамках закону і надає послуги відповідно перелік, зазначений в отриманої дозвільної документації.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних