Комунальне некомерційне підприємство «Київська міська клінічна лікарня № 10» Київської міської ради (КМДА)

До юридичної компанії Billion звернулися представники Київської міської клінічної лікарні №10. Закладу була потрібна ліцензія на медичну практику, але були сумніви щодо повної відповідності установки умовам та вимогам ліцензійного органу (МОЗ України).

Результати аналізу компанії

Після вивчення документації та наявних умов ми з’ясували, що у комунальному некомерційному підприємстві:

  • бракує лікарів у відділенні паліативної допомоги;
  • закінчилися терміни дії сертифікаційних документів;
  • виявлені невідповідності вимогам табелю оснащення для лікарень.

Також з’ясувалося, що у штатному розписі немає посади «Медичного директора». Всі перераховані вище фактори заважали успішному ліцензуванню закладу. Очевидно, що без виправлення невідповідностей не було сенсу подавати документи до МОЗ.

Що ми зробили

Юристи компанії Billion надали розширені професійні консультації щодо змін у штатному розписі, а також щодо вирішення виявлених проблем. Проаналізувавши зміни, переконалися у відповідності закладу ліцензійним вимогам. Після цього було рекомендовано подавати документи до ліцензійної комісії МОЗ.

Результат

Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України на провадження медичної практики отримана з першої спроби. Комунальне некомерційне підприємство «Київська міська клінічна лікарня № 10» Київської міської ради (КМДА) продовжило роботу згідно з державними вимогами.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних