Комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростень» Житомирської обласної ради

До юристів компанії Billion звернулися представники Обласного міжрайонного діагностичного центру у місті Коростень. Заклад зіткнувся з проблемою невдалого ліцензування і потребував термінового вирішення цього питання.

Результати аналізу компанії

Після вивчення документів та особливостей комунального некомерційного підприємства ми виявили ряд невідповідностей та неточностей. Зокрема:

  • закінчилися терміни дії сертифікаційних документів;
  • неправильно оформлені документи, надані на розгляд ліцензійної комісії;
  • невірно обрана форма Відомості для ліцензування;
  • некоректно вказані лікарські спеціальності.

Всі виявлені проблеми стали завадою для ліцензування закладу охорони здоров’я. Очевидно, що велика кількість невідповідностей і неточностей стала підставою для відмови у розгляді заявки на отримання ліцензії.

Що було зроблено

Юристи компанії Billion провели комплексну роботу і забезпечили повну відповідність установки вимогам ліцензуючого органу — Міністерства охорони здоров’я України. Клієнт отримав вичерпні консультації щодо організації процесів, щоб не стикатися з проблемами у майбутньому.

Спеціалісти сформували коректний пакет документів, включивши об’єктивні відомості про заклад та забезпечивши правильне оформлення. Документи та заява на отримання ліцензії були подані до МОЗ.

Результат

Успішно отримана ліцензія Міністерства охорони здоров’я України на провадження медичної практики. Комунальне некомерційне підприємство «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростень» Житомирської обласної ради продовжило роботу на законних підставах.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних