Комунальне некомерційне підприємство «Павлоградська міська лікарня № 1» Павлоградської міської ради

До юридичної компанії Billion звернулося керівництво Павлоградської міської лікарні №1. У закладу виникли проблеми з формуванням пакету документів для отримання ліцензії МОЗ на медичну практику.

Результати аналізу компанії

Перевіривши документи та ознайомившись з особливостями організації процесів у Павлоградській міській лікарні, ми виявили декілька невідповідностей. Зокрема, ми помітили:

  • проблеми з матеріально-технічним оснащенням комунального підприємства;
  • декілька адрес провадження господарської діяльності;
  • неправильну структуру Відомості.

Також до лікарні приєднувалося відділення стоматології і це теж потрібно було відобразити у новій ліцензії. Було очевидно, що у наявному стані заклад охорони здоров’я не зможе успішно ліцензуватися. Потрібно було виправити помилки та провести організаційну роботу.

Що було виконано

Юристи компанії Billion надали клієнтам професійні персональні консультації. Інформація допоможе налагодити процеси та забезпечити правильне оформлення документів. Також були надані рекомендації і допомога у формуванні заяви і комплекту документів для подання до ліцензійного органу (МОЗ).

Результат

Професійна допомога забезпечила відпровідність Комунального некомерційного підприємства «Павлоградська міська лікарня № 1» Павлоградської міської ради вимогам Міністерства охорони здоров’я. Організація отримала можливість успішно пройти ліцензування.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних