Комунальне некомерційне підприємство «Перегінська лікарня» Перегінської селищної ради

До юридичної компанії Billion звернулися представники Перегінської лікарні. Їм була потрібна допомога з підготовкою до ліцензування. Самостійні спроби сформувати пакет документів та отримати ліцензію не привели до позитивного результату.

У результаті аналізу

За результатами аналізу документації та організації процесів комунального підприємства з’ясувалося, що лікарня повністю не відповідає ліцензійним вимогам. Зокрема, ми виявили, що:

  • не вистачає лікарів до заявлених у Відомості лікарських спеціальностей;
  • оснащення закладу не відповідає відповідним табелям МОЗ;
  • не все обладнання, яке потрібно здавати на метрологічну повірку, було вказане у Відомості.

Ці та інші помилки не давали змогу закладу охорони здоров’я пройти успішне ліцензування в МОЗ. Передбачалося, що проблема буде вирішена після досить масштабних організаційних робіт з боку керівництва закладу та юристів нашої компанії.

Що було зроблено

Спеціалісти компанії Billion надали професійні консультації щодо організації ведення документів у відповідності з державними вимогами. Також керівництво отримало актуальні рекомендації для виправлення помилки, пов’язаною з нестачею лікарів до заявлених у Відомості спеціальностей.

Результат

Ми допомогли закладу досягти відповідності ліцензійним вимогам. Після виправлення помилок Комунальне некомерційне підприємство «Перегінська лікарня» Перегінської селищної ради може успішно претендувати на отримання ліцензії на медичну практику з першої спроби.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних