До юридичної компанії Billion звернулися представники вищезгаданої медичної організації. Заклад готувався до ліцензування, але персонал не знав, з чого почати процес. Була потрібна професійна допомога та перевірка організації на відповідність вимогам ліцензійного органу.

ЯкорьРезультати аналізу компанії

Вивчивши документи закладу та проаналізувавши умови, ми виявили серйозні невідповідності ліцензійним умовам. Зокрема:

  • у організації немає медичного керівника (директора);
  • кабінет щеплень не відповідає вимогам;
  • не дотримані норми ДБН стосовно медичних закладів.

Перераховані вище проблеми не дозволяють закладу успішно пройти ліцензування. Організації потрібна консультативна та організаційна допомога, без якої немає сенсу подавати документи та заявку для отримання ліцензії у МОЗ.

ЯкорьЩо було зроблено

Юристи компанії Billion надали відповідальним працівникам медичного закладу детальні консультації щодо вирішення помічених проблем, а також змін у штатному розписі для призначення спеціаліста на посаду «Медичний директор». Після впровадження змін ми провели повторний аналіз і переконалися, що заклад відповідає ліцензійним вимогам та готовий до успішної процедури ліцензування.

ЯкорьРезультат

Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України на ведення медичної практики отримана Чаплинським центром первинної медико-санітарної допомоги з першої спроби. Організація змогла офіційно продовжити роботу, повністю відповідаючи державним вимогам.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних