За допомогою до юридичної компанії Billion звернулося керівництво вищезгаданої медичної організації. Комунальний заклад тричі подавав документи на медичну ліцензію до МОЗ і тричі отримував відмови. Щоб не витрачати час, представники стоматологічного центру вирішили доручити справу досвідченим спеціалістам.

ЯкорьРезультати аналізу компанії

Вивчивши документацію стоматологічного центру та умови, ми виявили серію дрібних невідповідностей. Зокрема, не були дотримані вимоги щодо табеля оснащення кабінетів. Саме це і не давало можливості закладу успішно пройти ліцензування і ставало причиною постійних відмов з боку МОЗ. Ми виявили «слабкі місця» та намітили план роботи.

ЯкорьЩо було зроблено

Дотримуючись нашого принципу співробітництва, ми працювали з клієнтом без передоплати. Оплату за послуги ми приймаємо за фактом досягнення мети: тобто, отримання ліцензії. Співпрацюючи на цих умовах, спеціалісти компанії Billion підготували правильний пакет документів та досягли повної відповідності організації ліцензійним умовам: надаючи консультаційну та практичну допомогу.

ЯкорьРезультат

Стоматологічний центр м. Свалява отримав ліцензію Міністерство охорони здоров’я з першої спроби. Ми подали документи і згодом отримали підтвердження про позитивний результат. Тепер комунальна організація може продовжувати роботу офіційно, повністю відповідаючи державним вимогам. Професійна допомога дала нашому клієнту можливість швидко отримати дозвільну документацію.

 

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних