Клієнтом юридичної компанії Billion став навчальний заклад. Незважаючи на інший профіль діяльності, організація намагалася отримати ліцензію на медичну діяльність. це було потрібно, щоб налагодити роботу кабінету медичної допомоги та зробити її офіційною, згідно з вимогами регулятора. Самостійно пройти ліцензування представники ліцею не можуть.

ЯкорьРезультати аналізу компанії

Головним чинником, через який неможливе самостійне отримання медичної ліцензії, є непрофільний вид діяльності закладу. Він працює у сфері освіти. Нашою задачею стало зробити ліцензування можливим. Відкриття кабінету медичної допомоги дало б можливість проводити типові медичні маніпуляції безпосередньо в ліцеї (він надання первинної допомоги до щеплень тощо). В ході аналізу ситуації ми виявили, що оснащення приміщення не відповідає вимогам, а у медичної сестри відсутні дані про підвищення кваліфікації.

ЯкорьЩо було зроблено

Спеціалісти компанії Billion надали клієнту комплексну допомогу. Зокрема, ми:

  • провели серію консультацій щодо організаційно-правових питань;
  • допомогли з підготовкою документів для ліцензування;
  • довели до ладу оснащення кабінету медичної допомоги;
  • знайшли курси для медичної сестри освітнього закладу.

ЯкорьРезультат

Ніжинський обласний педагогічний ліцей отримав ліцензію МОЗ на діяльність кабінету медичної допомоги з першої спроби. Зараз на базі навчального закладу офіційно діє пункт, в якому доступні передбачені дозвільним документом маніпуляції. Умови кабінету та кваліфікація молодшого медичного співробітника  повністю відповідають вимогам.

Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних