Акредитація закладів охорони здоров’я

За допомогою юридичної компанії Billion акредитація медичних установ в Україні буде пройдена успішно, і наш клієнт отримає ще одне підтвердження відповідності медустанови кваліфікаційним вимогам. Наявність акредитації підтверджує умови для своєчасного і якісного медобслуговування пацієнтів.

Навіщо потрібна акредитація?

Варто відзначити, що в Україні акредитація медичних організацій будь-яких форм власності є добровільним процесом. На відміну від ліцензування, вона дозволяє працювати повноцінно, навіть якщо власник установи відмовився акредитувати свою діяльність.

Але ми рекомендуємо ініціювати цей процес. Він важливий для підвищення статусу організації: не тільки для пацієнтів, але і в очах партнерів, постачальників, інвесторів. Акредитація підтверджує відповідність стандартам. А це значить, що в медустанові створені дійсно хороші умови.

Особливості процесу акредитації

В Україні акредитація медичних закладів охорони здоров’я здійснюється спеціальною комісією. Вона протягом двох місяців розглядає поданий пакет документів, а також формує групу експертів для оцінки відповідності закладу стандартам.

До пакету документів входять:

 • заява про акредитацію затвердженої форми;
 • нотаріально підтверджена копія статуту організації;
 • документи про право на використання приміщень;
 • документи на обладнання, що використовується для надання медпослуг;
 • структура установи;
 • звіт про аналіз установи з точки зору якості послуг з зазначеними критеріями оцінювання.

Акредитація здійснюється за затвердженими стандартами. Представники комісії при оцінюванні враховують тільки ті стандарти, які стосуються профілю роботи медустанови. За кожну відповідність виставляють бали: від 1 до 30.

Після внесення результатів в експертний висновок, в процентному співвідношенні розраховують відповідність організації і приймають рішення про присвоєння категорії (2-ї, 1-ї або вищої) або про відмову. Важливо: установам другого і третього рівнів надання медичної допомоги для отримання вищої категорії потрібно попередньо отримати сертифікат відповідності ISO 9000.

Правова допомога для швидкої акредитації

До компетенції юристів нашої компанії входить ліцензування і акредитація медичних установ: весь комплекс консультаційних і практичних послуг для успішного проходження процедур з першої спроби. До переліку наших послуг входять:

 • консультації, що стосуються особливостей процедури і формування пакету документів;
 • аудит наявних документів. За необхідності — виїзд на об’єкт для перевірки готовності;
 • підготовка документів, формування пакета для передачі комісії;
 • супровід представників комісії, які виїхали на оцінку;
 • отримання сертифіката про акредитацію.

Додатково ми можемо допомогти в отриманні необхідних документів: метрологічної повірки, сертифікату ISO і т.п. Ціни на наші послуги договірні: ми встановлюємо вартість після попереднього обговорення. Перевага для клієнтів — оплата за фактом, що підтверджує нашу зацікавленість в позитивному результаті.

Заручившись якісною юридичною підтримкою, ви отримаєте необхідний результат без особистої участі, без втрати часу і коштів. Підвищуйте статус вашої установи, пройшовши державну акредитацію з першої спроби.

Детальніше

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

  Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних