Ліцензія на виробництво електроенергії

За допомогою юридичної компанії Billion можна оформити ліцензію на виробництво електроенергії в Україні з першої спроби. Ліцензуванню підлягає діяльність, за якої використовується обладнання для генерації електроенергії потужністю від 5 МВт. Також ліцензуватися зобов’язані компанії, які бажають продавати на Оптовому ринку електроенергію, вироблену з альтернативних джерел (незалежно від потужностей).

Особливості ліцензування

Щоб отримати ліцензію на виробництво електроенергії, треба подати заяву до ліцензуючого органу — НКРЕКП. Заяву треба доповнити вичерпним комплектом документів, до якого входять:

  • реєстраційний податковий номер заявника або копія паспорта, в якому є відмітка податківців про відмову від отримання податкового номеру через релігійні переконання;
  • документи, що засвідчують право власності (користування) на об’єкти, необхідні для провадження здобувачем ліцензії своєї господарської діяльності;
  • копії сторінок техпаспортів обладнання для генерації електроенергії, на яких підтверджується встановлена потужність. Якщо техпаспорту немає — потрібно надати інші документи з відповідними даними;
  • документ про місця та засоби для ведення діяльності з генерації електричної енергії;
  • схема приєднання електроенергетичного об’єкта до електромережі, на якій позначені прилади обліку;
  • опис документів у двох екземплярах.

Недостовірність даних та невідповідність ліцензійним умовам — офіційні приводи для відмови у розгляді заяви. Тому варто попередньо звернутися до нас за професійною допомогою, щоб не витрачати дарма час.

Сформований пакет документів можна подати до НКРЕКП особисто, поштовим відправленням (треба описати вкладення) або через портал електронних сервісів у цифровому вигляді.

Протягом 10 робочих днів орган ліцензування розгляне заяву та прийме рішення. Після цього воно буде оформлене у вигляді постанови та оприлюднене на офіційному сайті НКРЕКП.

Правова допомога при оформленні ліцензії

Швидко оформити ліцензію на виробництво електроенергії в Україні можна, звернувшись до нашої юридичної компанії. Ми надаємо повний комплекс послуг і допомагаємо підготуватись до ліцензування та успішно отримати дозвільний документ.

Наші юристи мають профільні знання, тому детально розбираються у питаннях ліцензування. Зверніться за індивідуальною консультацією: після вивчення особливостей юрист надасть конкретні рекомендаціїх з підготовки.

Бажаєте послугу ліцензування «під ключ»? Це можливо. Надайте нас необхідні дані і документи. Ми підготуємо все необхідне для отримання ліцензії, надамо заявку і потрібні дані до ліцензуючого органу, будемо супроводжувати процес. Результат — отримання дозволу на діяльність з першоїх спроби. При цьому вам не доведеться самостійно вивчати всі тонкощі процедури: ми все зробимо за вас, діючи на підставі довіреності. Потрібен надійний результат? Звертайтеся до нас.

Детальніше

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних