Послуги в сфері Інтелектуальної власності

Юридична компанія Billion надає послуги в сфері інтелектуальної власності для бізнесу і приватних клієнтів. Захист інтелектуальних прав залишається складною сферою, якою в нашій країні довго ніхто не цікавився. Щоб досягти позитивних результатів у цих питаннях, треба добре володіти теоретичними знаннями, а також мати успішну практику. Ми сміливо заявляємо: у нас є необхідні компетенції.

Коли потрібен захист інтелектуальних прав?

Професійний юридичний захист інтелектуальної власності може знадобитися в багатьох випадках. Працюючи в цій сфері, ми можемо надати клієнтам такі види послуг:

  • реєстрація об’єктів інтелектуальної власності;
  • складання ліцензійних договорів, спонсорських угод, франчайзингових схем;
  • вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності (стосовно патентів, авторського права, комерційних позначень, конфіденційних даних, прав на бази даних);
  • супровід процесу передачі виняткових прав на об’єкт інтелектуальної власності в рамках угод M & A.

Наші послуги спрямовані в першу чергу на захист інтересів бізнесу — особливо в питаннях, пов’язаних з отриманням доходу від зареєстрованого об’єкта інтелектуальної власності. Це вкрай важливо в сучасному конкурентному середовищі, коли компанії впроваджують власні розробки і бажають захистити свої права на них, а також збільшити дохід.

Консультації та практична підтримка

Стратегічна консультація юриста з інтелектуальної власності в Києві — це можливість обговорити цілі та плани бізнесу, отримати відповіді по темам, які зачіпають питання авторського права. Послуга актуальна на всіх етапах: якщо ви розробляєте новий продукт, виводите його на ринок, підписуєте договір франшизи, вирішуєте суперечки і т.д. Наше завдання — забезпечити уважний аналіз ситуації, врахувати ризики і вигоди, дати виважені рекомендації. Гарантуємо персоналізований підхід.

Коли вам треба захистити авторське право, реєстрація буде організована і проведена з урахуванням всіх нюансів: щоб захистити ваш об’єкт від зазіхань на всіх рівнях. Це особливо важливо для унікальних перспективних продуктів, які потенційно можуть принести великий прибуток компанії.

Якщо ви замовили наші юридичні послуги, інтелектуальна власність буде захищена в будь-якій ситуації. Наприклад, ми допомагаємо бізнесу, який готується вийти на ринок з новим товаром або унікальною послугою. В процесі допомагаємо знайти відповіді на наступні питання:

  • Як підкреслити переваги продукту, не порушивши інтелектуальних прав конкурентів?
  • Чи є ризики порушення інтелектуальних прав інших компаній?
  • Як оцінити ресурси, закладені в розробку і перетворити авторське право в джерело доходу?

Кожен бізнес, який вкладає ресурси в розробку об’єктів інтелектуальної власності, зацікавлений у захисті прав від посягань. Ми можемо надати консультації стосовно патентування розробок і ліцензування технологій, правильного оформлення угод, захисту порушених прав. Крім того, забезпечимо практичну допомогу: аж до супроводу вирішення спору в суді.

Наші послуги гарантують ваш правовий захист. Незважаючи на всі нюанси українського та світового законодавства, ми допоможемо захистити інтелектуальну власність, а також збережемо ваші права від зазіхань, відстоїмо інтереси.

Детальніше

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних