Супроводження взаємодії з Міністерством охорони здоров’я

Будь-який медичний заклад — з моменту утворення і протягом усього терміну ведення діяльності — має взаємодіяти з державними органами. Головним в цій сфері є МОЗ. Воно ліцензує і контролює роботу організації на всіх її етапах. Не завжди робота з міністерством проходить гладко. Тому юридична компанія Billion пропонує супровід взаємодії з міністерством охорони здоров’я при вирішенні будь-яких проблемних питань.

Перелік доступних послуг

У нас достатня компетенція для того, щоб здійснювати повноцінне представництво інтересів медичного закладу або організації в МОЗ. Комплекс послуг може включати:

  • підготовку до ліцензування медичної діяльності (консультації, аудит документів, підготовку пакета документів);
  • допомогу в реєстрації медичного бізнесу (розробку внутрішніх установчих документів);
  • консультації по правильному обладнанню медичного закладу;
  • повне представництво в МОЗ: з моменту подачі пакета документів до отримання ліцензії;
  • допомогу з підготовкою та проходженням акредитації медустанови;
  • внесення змін до діючої ліцензії МОЗ;
  • допомогу з отриманням ліцензії на операції з прекурсорами і т.д.

Фактично, ми беремо на себе будь-які операції, пов’язані зі зверненнями до міністерства охорони здоров’я. Готові зробити все правильно, щоб досягти потрібного результату з першої спроби.

Переваги правової підтримки при взаємодії з МОЗ

Міністерство представляє і захищає інтереси держави. Тому ліцензійна комісія не може «закрити очі» на дрібні недоліки в пакеті документів або невідповідність заявника вимогам. Це тільки один із прикладів.

Практика показує, що самостійні спроби пройти ліцензування або акредитацію, вирішити інші питання з МОЗ неминуче провалюються. Причина — незнання законодавства, регламенту, правил і особливостей їх трактування. Все це неминуче обертається втратою часу і коштів бізнесу.

Звичайно, можна витратити час на вивчення тонкощів. Але чи варто це зусиль? Чи не простіше сконцентрувати зусилля на організації процесів в установі, досягненні потрібних бізнес-показників?

Рекомендуємо доручити медичний супровід в Києві фахівцям компанії Billion. Знаючи особливості роботи МОЗ, ми зможемо знайти підходи і вирішити будь-які питання. Забезпечимо результат з першої спроби і протягом встановленого законом періоду.

Одна з головних переваг — відсутність особистої участі. Ми дійсно беремо на себе всі послуги, офіційно діючи від імені вашої компанії. Ви встановлюєте мету, передаєте нам повноваження — і отримуєте результат. Вам не доведеться вникати в процеси і бути присутнім особисто. Тому ми готові співпрацювати з медичними установами та організаціями у всій Україні.

Вартість наших послуг залежить від завдання і складності його виконання. Всім нашим клієнтам доступна важлива перевага: ми працюємо без передоплати. Ви платите за результат. Це гарантує нашу зацікавленість в досягненні мети.

Потрібен швидкий результат? Не виходить пройти ліцензування? Виникла ситуація з МОЗ, яка вимагає термінового і об’єктивного рішення? Можете довірити будь-які питання нам. Забезпечимо якісний результат, а також анонімність і роботу в правовому полі.

Детальніше

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних