Послуги у сфері кримінального права

При зверненні в юридичну компанію Billion доступна консультація юриста з кримінального права — з докладним розбором ситуації і повною персоналізацією. Кримінальне право відноситься до фундаментальних галузей. Ніхто не може на 100% запевняти, що йому не загрожує кримінальна відповідальність. Є багато ситуацій в житті і бізнесі, коли така відповідальність може виникнути, навіть якщо людина навмисно не робить протиправних дій.

Особливо це актуально для представників так званих «ризикованих» професій: керівників, державних службовців, бухгалтерів, правоохоронців. Практика показує, що, стикаючись з кримінальним провадженням, навіть підготовлена ​​людина губиться і дає собою маніпулювати. Ось чому важливо довіритися фахівцеві. Досвідчені юристи у кримінальних справах допомагають врахувати і знизити ризики або, в разі порушення кримінальної справи — побудувати грамотну стратегію захисту.

Допомога юриста по кримінальним справам в Україні

Незалежно від процесуального статусу, послуги адвоката у кримінальних справах актуальні для всіх. Навіть свідку для дачі показань краще попередньо проконсультуватися з адвокатом, а ще краще — з’явитися разом з ним. Це захистить від маніпуляцій, при яких свідка можуть перекваліфікувати в обвинуваченого. Юрист також потрібен для підготовки клопотань, скарг та зауважень, якщо дії слідчих органів були організовані з процедурними порушеннями.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на такі послуги:

  • надання та захист інтересів в суді;
  • вибудовування тактики і стратегії захисту;
  • збір доказової бази в рамках адвокатського розслідування;
  • визначення обставин для скасування або пом’якшення покарання;
  • оскарження обраної міри запобіжного заходу;
  • оскарження вироку.

Доступна також грунтовна юридична консультація: кримінальне право є складною і багатогранною галуззю, але уважне вивчення обставин допомагає дати відповідні рекомендації.

Професійне ведення справ

Практика показує: незважаючи на загальноприйняту думку, безвихідних ситуацій в кримінальних справах практично не буває. Оперативний збір доказової бази і вміння працювати з фактами дозволяють довести невинність або, як мінімум, значно пом’якшити покарання.

Всі послуги, які надає адвокат по кримінальних справах України від компанії Billion, базуються на великий практиці і успішному вирішенні проблем. Ця сфера права не терпить шаблонних рішень. Тільки індивідуальний підхід дає можливість максимально вникнути в суть справи і виробити найбільш дієву стратегію захисту.

Ми дотримуємося конфіденційності. Це ключовий принцип нашої роботи з клієнтами. Довіра — важлива якість, вона допомагає нам взаємовигідно працювати з клієнтами протягом багатьох років.

Ключові напрямки діяльності:

  1. Представництво інтересів бізнесу (фізособи) в умовах заподіяння матеріальної шкоди внаслідок кримінального злочину.
  2. Захист інтересів бізнесу (фізосіб) в умовах кримінального переслідування і реалізації слідчих процедур.

Кожен з варіантів включає комплекс послуг: від консультування до роботи з документами, супроводу процедур, повного захисту прав клієнта. Ми працюємо в місті Київ, і тому готові оперативно зустрітися з замовником, швидко вникнути в процеси.

Професіоналізм, реальні результати, зацікавленість в успіху відрізняють наших фахівців. Ми готові працювати ефективно з клієнтами в столиці та інших містах України.

Детальніше

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних