Як правильно внести зміни до медичної ліцензії?

Як правильно внести зміни до медичної ліцензії?

Якщо у медичній установі змінився засновник чи власник, при розширенні переліку послуг та у разі закупки нового медичного обладнання треба офіційно повідомити орган ліцензування. Розкажемо, як це зробити правильно.

Згідно зі ст.15 ЗУ № 222-VIII від 02.03.2015, власники медичних ліцензій зобов’язані повідомляти Міністерство охорони здоров’я про будь-які зміни, якщо вони торкнулися документів, наданих для ліцензування. Для цього існує формат повідомлення. Його варто подати протягом одного місяця з дня змін. Ігнорування вимоги наражає ліцензіата на ризик адміністративної відповідальності.

Правила оформлення повідомлення для МОЗ

Насправді дозволяється надати повідомлення у довільній формі. Але все ж доведеться дотримуватись вимог законодавства та норм МОЗ. Про це сказано у роз’ясненні на сайті Мінохорони здоров’я України. Ст.15 ЗУ «Про ліцензування…» встановлює такі вимоги до повідомлення:

  • треба вказати найменування і реєстраційний код ліцензіата (для юридичних осіб) або ПІБ і реєстраційний податковий номер (для ФОП);
  • варто зазначити серію і номер паспорта для фізичних осіб, які через релігійні переконання не бажають оформлювати реєстраційний податковий номер, повідомили про це податкову та мають відповідні дані у власному паспорті.

Дані у повідомленні повинні відповідати інформації, вказаній у Держреєстрі. Треба вказати, які саме зміни сталися. Наприклад, якщо розширилася материально-технічна база, варто детально розписати, що саме змінилося. Якщо змінився кадровий склад — треба привести дані про кваліфікацію і освіту нових працівників.

Кожну зі сторінок повідомлення нумерують, прошивають, підтверджують підписом уповноваженої особи і, за наявності, печаткою.

Як подати повідомлення?

Ліцензіат може передати документ до МОЗ:

  • особисто;
  • поштою;
  • у електронному вигляді.

Ліцензуючий орган розглядає його трохи більше одного місяця. Ліцензіат може контролювати результат на сайті МОЗ: у розділі «Ліцензування»/«Реєстрація повідомлень».

Якщо складно правильно сформувати документ або виникли питання щодо його заповнення — звертайтеся до нас. Ми надамо консультації, складемо повідомлення. супроводимо його передачу до МОЗ результат розгляду. Не відволікайтесь на бюрократичні тонкощі — доручіть процес нам і матимете більше часу для безпосереднього управління бізнесом.

Наші переваги:

Наші клієнти

КНП ’’Київська міська лікарня № 5" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 7" ВО КМР (КМДА)
КНП ’’Київська лікарня № 10" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дитяча клінічна лікарня №6" ВО КМР (КМДА)
КНП "Дніпрорудненська БМЛ" ДМР ВР ЗО
КНП "БСР "АЗПСМ" с. Бездрик"
КНП "Волноваська стоматологічна поліклініка"
КНП "Володарської районної ради "ВРЛ"
КНП "ЗОГІВ та реабілітованих» ТОР
КНП "ОМДЦ у м. Коростені” ЖОР
КНП "Перегінська районна лікарня" РРР
КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР
Зв'язатися з нами
Залишити заявку

    Натискаючи на кнопку, я даю згоду на обробку своїх персональних даних